Infrastruktura IT

IT

Niezawodna
i bezpieczna
infrastruktura IT
W oparciu o wieloletnie doświadczenie, ekspercką wiedzę oraz wykorzystywane technologie i sprzęt, nie tylko dostarczamy niezawodne i bezpieczne rozwiązania IT, ale także znacząco obniżamy koszty budowy i utrzymania infrastruktury IT.
Image

Zapewniamy

01
Bezpieczeństwo sieci, urządzeń, oprogramowania i pozostałej infrastruktury IT poprzez audyty, monitoring oraz tworzenie i realizację polityki bezpieczeństwa.
02
Ochronę antywirusową i zabezpieczenie: serwerów, komputerów, telefonów oraz pozostałych urządzeń przed szkodliwym oprogramowaniem, a także przed różnego typu i pochodzenia atakami.
03
Modernizację istniejących lub budowę od podstaw nowoczesnych, szybkich, wydajnych i bezpiecznych sieci komputerowych.
04
Rozwiązania chmurowe – przenosimy, tworzymy i uruchamiamy usługi chmurowe w oparciu o najlepszych Polskich i zagranicznych dostawców oraz centra danych.
05
Bezpieczeństwo danych i kopie zapasowe, w tym: systemy tworzenia automatycznych backupów, ochronę przed wyciekiem informacji, procedury zabezpieczające przed utratą danych.
06
Systemy antywirusowe. Instalacja, konfiguracja i monitoring bezpieczeństwa.
07
Umowy w zakresie przechowywania i przetwarzania danych (RODO). Tworzenie polityki bezpieczeństwa, opracowywanie procedur zabezpieczających przed utratą danych.
08
Audyty sieci i systemów oraz oprogramowania i pod kątem bezpieczeństwa.
Image
Tricori sp. z o.o.
ul. Bolesława Chrobrego 79F
80-414 Gdańsk
+48 533 380 039
tricori@tricori.com